Cane Creek 40-Series IS41/42 Short Top Cover IS41-42/28.6 Black
Cane Creek
MPN: BAA0725K · UPC: 840226077581
In Stock — Ships in 4-9 Days
📦 Ships from Warehouse — 4-9 Business Days
Select Option: Cane Creek 40-Series IS41/42 Short Top Cover IS41-42/28.6 Black
🏪 Free pickup: 26 Essex St (Rear), Andover MA · 978-270-4895
🔒 Secure Checkout
💳 Visa · MC · Amex · Apple Pay
  • Bearings not included
  • Stack height =9mm
Cycling Apparel Size Guide
Size Chest Waist
S 34" – 36" 28" – 30"
M 37" – 39" 31" – 33"
L 40" – 42" 34" – 36"
XL 43" – 45" 37" – 39"
XXL 46" – 48" 40" – 42"